Camping Le Beaulieu
Op maar een paar minuten van het centrum van La Rochelle vindt u op camping Beaulieu een combinatie van activiteit (uitstapjes) en ontspanning, met de oceaan op de achtergrond. Iedereen, groot en klein, kan hier zijn vakantie naar eigen smaak invullen.
Kinderen hoeven zich op deze gezellige familiecamping niet te vervelen, want er is van alles te doen! Een speeltuin, animatie, glijbaan, outdoor spelletjes en naast een groot verwarmd zwembad is er voor de allerkleinsten een kinderbadje. ‘s Avonds zijn er voor jong en oud verschillende themafeestjes, karaoke en disco.
Zijn u kleren vuil? Op camping Le Beaulieu is dat geen enkel probleem, u wast gewoon uw vuile kleren in een van de wasmachines en u kunt ook gebruik maken van de droger.
Het hele jaar door wordt er in de omgeving van camping Le Beaulieu verschillende culturele- en sportevenementen georganiseerd. Zoals de internationale vliegerfestival in Chatelaillon Plage, internationale zeilweek in La Rochelle en mis vooral de 'francofolies' niet, een internationaal bekend muziekfestival.
Of maak eens, op minder dan 5 km van La Rochelle, een wandeling langs de oude haven, slenter door de straten met galerijen. Vergeet niet de brug over te steken voor een wandeling op het Île de Ré.
[ lees meer ]
Voorzieningen:
- Waterglijbaan (> 10 m)
- Buitenzwembad
- Wasmachine(s)
- Peuterbad (voor 1-3 jarigen, < 40 cm)
Alle voorzieningen