Camping Bijela Uvala
- Direct aan zee
- Veel faciliteiten voor kinderen
- 4 fraaie zwembaden
- Slechts enkele km van Porec
Telefoonnummer: 0488-454245 Klik hier voor alle openingstijden
Campings in Istrië laten u op een sublieme manier van de Adriatische Zee genieten. Istrië is het grootste schiereiland aan deze zee en een fantastische plek voor uw vakantie. Istrië leent zich bij uitstek voor een zonvakantie, maar kent ook een overvloed aan cultuur. Bezoek bijvoorbeeld de Romeinse stad Pula vanaf uw camping. Istrië belooft u hoe dan ook een geweldige vakantie!
Op zoek naar een geschikte bestemming voor een zonnige kampeervakantie met uw kinderen? Op het schitterende Kroatische schiereiland Istrië is het genieten voor het hele gezin. Meer weten over Istrië? Lees ons blog.
Verbleven op Camping Bijela Uvala in Poreč in juni 2026
Leuk om te fietsen langs strand naar porec je hebt hier paar mooie havens in de buurt allemaal te doen met fiets
Verbleven op Valamar Camping Lanterna in Poreč in september 2025
heuvelachtig, mooie zee, bosrijk
Verbleven op Camping Bijela Uvala in Poreč in september 2025
Mooie regio. Van alles te beleven.
Verbleven op Aminess Planet Camping Maravea Resort in Mareda in september 2025
Veel leuke plaatsen op Istrie die je met auto kan bezoeken. En zeer mooie kusten schoon water. Mooie omgeving ook in het binnenland.
Verbleven op Aminess Planet Camping Maravea Resort in Mareda in augustus 2025
Over het algemeen is het gebied heel rustig, maar het biedt wel een snelle toegang tot zeer leuke historische gezellige stadjes
Verbleven op Santa Marina Boutique Camping in Vabriga in augustus 2025
Leuke plaatjes in de regio
Verbleven op Santa Marina Boutique Camping in Vabriga in augustus 2025
Centraal gelegen in de regio Binnen 30-45 ben je in leuke plaatjes met volop restaurants en winkels Supermarkt in het dorp Camping winkel is klein en erg duur
Verbleven op Santa Marina Boutique Camping in Vabriga in augustus 2025
Centraal gelegen in de regio.binnen 30 tot 45 min ben je in leuke plaatsje met volop restaurants en winkeltjes
Verbleven op Camping Bijela Uvala in Poreč in augustus 2025
Mooie authentieke dorpjes, veel olijfbomen, veel zee, ga bv dolfijnen spotten