...dan pakt uw campingvakantie goed uit!

Camping La Torre del Sol Cat.1

Mont-roig del Camp - Costa Dorada - Tarragona - Spanje

Afstand vanaf: Utrecht: 1614 km
Grootte:ca. 24 ha
Plaatsen: 1020
Openingsdata: 15/03 tot 31/10
7.6

Kortingen

Cottage
Verblijfsperiode Korting
01-04 - 28-04 7=5 korting, 14=10 korting
28-04 - 09-06 7=6 korting, 14=12 korting
01-09 - 11-09 7=6 korting, 14=12 korting
11-09 - 31-10 14=10 korting, 7=5 korting
Kampeerplaats
Verblijfsperiode Korting
01-04 - 09-06 7=6 korting, 14=12 korting, 21=18 korting
09-06 - 01-09 21=19 korting, 14=13 korting
01-09 - 31-10 21=18 korting, 7=6 korting, 14=12 korting

Camping La Torre del Sol

Een prachtige camping aan zee, in Catalonië (Costa Dorada), net ten zuiden van Cambrils en de bekende badplaats Salou bij Barcelona. Camping La Torre del Sol ligt direct aan het strand en is een toplocatie voor families die op comfort en kwaliteit gesteld zijn. Het fraaie terrein is overdadig begroeid met typisch mediterrane planten als olijfbomen en vooral schitterende, ruisende palmen. Het grote, zonovergoten zwembad (liever gezegd: zwembadencomplex) is met smaak aangelegd en er is een soort strandje waar zelfs de allerkleinsten kunnen poedelen.


Op camping La Torre del Sol worden activiteiten voor alle leeftijden georganiseerd en kinderen zullen het hier geweldig naar hun zin hebben. Even niet naar het strand? Dan naar de mini-club, de sportterreinen, de avontuurlijke indianenspeeltuin of de spelletjeszaal. Voor de wat oudere kinderen is er vaak disco en ‘s avonds worden er regelmatig optredens gegeven door een enthousiast animatieteam. Om weer bij te komen bezoekt u de sauna. De sanitairgebouwen hebben zuilen als de Thermen in Rome en er is zelfs een binnenvijver!

Ook in de omgeving van camping La Torre del Sol is van alles te beleven: natuurlijk het bruisende Barcelona met al zijn boulevards en monumenten en het populaire Salou, maar ook de Romeinse stad Tarragona en vissersplaatsjes als Cambrils en Hospitalet d’Infant liggen op een steenworp afstand! U gaat hier misschien naartoe voor een strandvakantie, maar dan een vakantie met alles erop en eraan! U hebt hier uw eigen kampeerplaats of een luxe stacaravan voor max. 6 personen.
[ lees meer ]
Voorzieningen:
- Gelegen bij zee (max. 0,5 km)
- Buitenzwembad
- Speeltuin
- Barbecue toegestaan (kolen-gas-elektra)
- Animatieprogramma: kinderen (min. 2x p.wk in hoogseiz.)
- Discotheek
- Internetmogelijkheid
- Wasmachine(s)
- Levensmiddelen: uitgebreid assortiment
- Peuterbad (voor 1-3 jarigen, < 40 cm)
Alle voorzieningen

Overzicht accommodaties

Cottage

Vanaf prijs: € 40,75
Aantal personen: 6
Aantal slaapkamers : 2
Oppervlakte: 27 m²
 

Kampeerplaats

Vanaf prijs: € 17,40
Aantal personen: 5
Oppervlakte: 80 m²