...dan pakt uw campingvakantie goed uit!

Escher in Het Paleis



Escher in Het Paleis, gevestigd in het voormalige koninklijke paleis aan het Lange Voorhout, is een permanent museum gewijd aan het werk van de wereldberoemde Nederlandse grafisch kunstenaar M.C. Escher (1898-1972).

Vogels die in vissen veranderen, water dat omhoog stroomt. Bij de werken van Escher lijkt het allemaal te kunnen. Zijn houtsnedes en litho's zijn te zien op de permanente tentoonstelling Escher in Het Paleis.

De belangrijkste prenten zoals Dag en Nacht, Klimmen en Dalen, Belvédère en verschillende Metamorphoses worden getoond. Persoonlijke documenten zoals brieven en foto's geven een beeld van Eschers achtergrond.

Op de tweede verdieping is er een speciaal Virtual Reality programma, waarin het lijkt of u door een prent van Escher loopt.
Er is een optische fotokamer waarin de verhoudingen verschuiven: volwassenen worden klein en kinderen groot...


Adres
Lange Voorhout 74
2514 EH DEN HAAG
Nederland
Tel.: 070-4277730
E-mail: info@escherinhetpaleis.nl

Escher in Het Paleis op internet