Camping L'Evasion | Boeken | Suncamp holidays
Ga naar de homepage

Telefoonnummer: 0488-454245 Klik hier voor alle openingstijden

Camping L'Evasion ***

Toon kaart, ligging en adres

alle voorzieningen
Camping L'Evasion
Prijs berekenen...
Korting-19% Van € 548 Nu € 443
Camping l’Évasion in Puy-l’Évêque is een heerlijke familiecamping in het groen van de Lot. Eiken, kastanje- en naaldbomen zorgen voor schaduw en zijn een mooi decor voor de zwoele zomeravonden. Vooral in het hoogseizoen is het hier een en al bedrijvigheid op het gebied van sport, cultuur en gastronomie. Het animatieprogramma is veelzijdig en verrijkt je verblijf hier op de camping. Sporttoernooien, creatieve activiteiten, zumba-avonden en zelfs een quiz. Er is een kinderclub, maar ook het geweldige zwemparadijs, dat in het hoogseizoen wordt verwarmd, is the-place-to-be. Met een wildwaterbaan, balneo, waterval en peuterbad is het hier heerlijk toeven in de schaduw van palmbomen. Of ontspan in een van de ligstoelen op het fraaie zonneterras. De omgeving biedt je wijngaarden, bossen, groene heuvels en prachtige dorpjes en stadjes. Dagtrips? Cahors, Rocamadour, grotten, bossen, riviertjes en kastelen. Een topvakantie ligt in het verschiet.
Lees verder
  • Camping gevonden, maar thuis of op het werk nog even overleggen? Boek gerust; je kunt binnen drie dagen kosteloos annuleren!

Een moment geduld...
u wordt doorgestuurd naar de boekingspagina.

We are currently performing maintenance.

Momentan warten wir unsere Buchungsplattform.

Er is momenteel onderhoud op ons boekplatform.

Veilig boeken en betalen

Wij zijn de beste prijs aan het berekenen voor jou!

Wacht nog heel even, de prijzen komen eraan!

Helaas, er is iets misgegaan bij het controleren van de beschikbaarheid. Probeert u het later nog eens. Of bel ons op +31 (0) 488 45 42 45.

Vernieuwen

De XXL-mobilhome heeft een oppervlak van 40 m² en is geschikt voor 10 personen. De XXL-mobilhome is voorzien van 4 kamers en een leefruimte van meer dan 18 m². Het bestaat uit 2 slaapkamers met een tweepersoonsbed (140×200) en 2 slaapkamers met eenpersoonsbedden. In de eerste kamer staat een uitschuifbed en in de tweede 2 eenpersoonsbedden. In de leefruimte staat een tweepersoonsslaapbank. Badkamer met wastafel en douche. Separaat toilet. Keuken met gasfornuis, spoelbak, grote koelkast met diepvries en een vaatwasmachine voor 12 personen. Halfoverdekt terras met een eettafel van 220x100.
Inbegrepen in prijs
  • Kussens inclusief
  • personen 8
  • Dekbedden inclusief
  • Lakenpakket is niet inclusief
  • Toeristenbelasting is niet inclusief
  • Eindschoonmaak is niet inclusief
Overige informatie
  • Koffiezetapparaat is aanwezig
  • Hond toegestaan
  • Geschikt voor max. aantal personen: 10
  • Magnetron is aanwezig
  • Vaatwasser is aanwezig
  • TV aansluiting is aanwezig
  • Airconditioning is niet aanwezig
  • Extra tentje niet toegestaan

* Deze accommodatie kan niet uit onze eigen voorraad worden geboekt. Wij kunnen voor u nagaan bij de camping of de accommodatie/kampeerplaats nog beschikbaar is. Binnen 3-4 werkdagen ontvangt u dan een reactie van ons over de beschikbaarheid.

Maakt u gebruik van deze mogelijkheid, dan zullen wij u per e-mail of telefonisch informeren zodra wij van de camping bericht hebben ontvangen of uw boeking door kan gaan. Wordt uw aanvraag goedgekeurd door de camping, dan is de boeking definitief en gelden de ANVR Reisvoorwaarden en de Suncamp aanvullende voorwaarden. Is er geen voorraad en wordt uw aanvraag afgekeurd, dan komt uw reservering te vervallen.

Camping L'Evasion

D28
46700 - Puy-l'Évêque
Frankrijk
Afstand vanaf Utrecht: 1.069 km

Plan route

Coördinaten: 44°31'39"N 1°7'29"E

Bekijk plattegrond

Ligging van de camping
  • Gelegen in bos
Algemene gegevens
Openingsperiode
15-04-2019 t/m 30-09-2019
Oppervlakte
8 ha
Totaal aantal plaatsen
95

De voorzieningen worden jaarlijks door een inspecteur van ACSI gecontroleerd in de periode mei t/m september. Helaas zijn wijzigingen op de camping, die na het bezoek van de inspecteur gemaakt worden, niet uit te sluiten.

  • Wifi/ Internet

    • Wifi 80-100% dekking
  • Zwemmen

    • Buitenzwembad
      • oppervlakte: 300 m2
      • periode: 15-04/30-09
      • Verwarmd: ja
    • Peuterbad (voor 1-3 jarigen, < 40 cm)
      • oppervlakte: 25 m2
      • periode: 15-04/30-09
      • Verwarmd: ja
    • Zwemparadijs
  • Strand

    • Ligweide
  • Voor kinderen

    • Enkele speeltoestellen
    • Animatieprogramma: kinderen (min. 2x p.wk in hoogseiz.)
      • talen: Engels | Frans
      • periode: 01-07/31-08
    • Speeltuin
    • Miniclub (min. 4x p.wk in hoogseizoen)
      • talen: Engels | Frans
    • Waterspeeltuin
    • Trampoline
    • Springkussen
  • Recreatie (volwassenen)

    • Animatieprogramma: volwassenen (min. 2x p.wk in hoogseiz.)
      • talen: Engels | Frans
      • periode: 01-07/31-08
    • Excursieprogramma (min. 2x p.wk in hoogseiz.)
      • periode: 01-07/31-08
    • Begeleide wandeltochten
      • periode: 01-07/31-08
    • Gemarkeerde wandelroutes bij de camping
      • zwaarte: licht
  • Avondentertainment

    • Disco-avonden
  • Sport en spel

    • Multisportveld
    • Tafeltennistafel
    • Tennis
    • Jeu de boulesbaan
    • Beachvolleybal
    • Fitnessruimte
    • Fietsroutes bij de camping
      • zwaarte: licht
    • Mountainbikes
    • Recreatieruimte
    • Televisie
    • Speelautomaten
  • Wellness

    • Whirlpool
  • Honden

    • Hond(en) laagseizoen (mits aangelijnd)
      • Max. aantal: 2
    • Hond(en) hoogseizoen (mits aangelijnd)
      • Max. aantal: 2
  • Bij de receptie

    • Gesproken talen op de receptie (in hoogseizoen)
      • talen: Engels | Spaans | Frans
    • Betalen met creditcard mogelijk
      • creditcard: mastercard | visacard
    • ACSI Club ID als identiteitsbewijs geaccepteerd
  • Huurfaciliteiten

    • Koelkasten
    • Mountainbikes
    • Fietsen
  • Eten en drinken

    • Gemeenschappelijke barbecueplaats
    • Snackbar
      • periode: 01-07/31-08
    • Afhaalmaaltijden
      • periode: 01-07/31-08
    • Levensmiddelen: beperkt verkrijgbaar
      • periode: 01-07/31-08
    • Vers brood verkrijgbaar op de camping
      • periode: 01-07/31-08
    • Pizzeria
      • periode: 01-07/31-08
    • Restaurant (met ruime keuze)
      • periode: 01-07/31-08
    • Bar
  • Sanitair

    • Wastafels: koud water
    • Wastafels: warm water
    • Individuele wascabines: koud water
    • Individuele wascabines: warm water
    • Douches: koud water
    • Douches: warm water
    • Zittoiletten
    • Babyroom
  • Wassen, afwassen, koken

    • Wasmachine(s)
    • Droogtrommel(s)
    • Strijkgelegenheid
    • Textielwasbakken: koud water
    • Textielwasbakken: warm water
    • Afwasbakken: koud water
    • Afwasbakken: warm water
  • Ligging

    • Gelegen in bos
  • Bodem en beplanting

    • Grasland
    • Harde bodem
    • Afgebakende plaatsen
    • Plaatsen zonder schaduw
    • Plaatsen met veel schaduw
  • Diversen

    • Dag en nacht rustig
    • Paden en wegen verlicht
Beoordelingen
  • Personeel
    6,0
  • Prijs-kwaliteitverhouding
    7,0
  • Kampeerplaats
    10,0
  • Accommodatie
    10,0
  • Entertainment
    7,0
  • Sportfaciliteiten
    7,0
  • Zwembad
    8,0
  • Omgeving
    7,0
Totale score
7,8 Score uit 1 beoordelingen

Gezin met kinderen, 12 - 18 jaar

Rustig, veel schaduw, er wordt alleen Frans gesproken. Heerlijke douche in de XXL caravan. Wc papier bij de toiletgebouwen is aanwezig. Lekker zwembad met veel ligplekken. Er is verder geen toezicht. Af en toe is er animatie.

7,8

Recent bekeken

Campings in de buurt